Blockchain / Fintech

Blockchain produkti par Fintech

Pašlaik mūsu klientiem piedāvājam 8 gatavus produktus. Taču mūsu plānos izveidot vairāk un vairāk dažādu Fintech risinājumu, pamatojoties uz Blockchain tehnoloģijām.

Fintech un Blockchain produktu izstrāde

Tikai pašreizējā tehnoloģija! Mēs pastāvīgi augam, attīstām un lepojamies ar interesantiem un pretrunīgiem IT risinājumiem, kas veicina mūsu klientu finansiālo izaugsmi un sasniegumus. Mūsu komanda ir absorbējusi pieredzi, kas saistīta ar bloka ķēdes un fintech produktu radīšanu no ļoti maziem starta uzņēmumiem līdz globāliem projektiem.

Ko mēs darām?

Blockchain / AI / Mobilās lietojumprogrammas / CRM / CCM / ERP / programmatūras izstrāde

Core IT izstrādā Blockchain risinājumus, pamatojoties uz veiksmīgiem iepriekšējiem risinājumiem, un vienmēr ir atvērta negaidītām interesantām idejām, ar lielu vēlmi uzvarēt kopā!
Mūsu IT speciālisti zina, kā strādāt ar Linux un Windows platformām.
Mēs izmantojam
MySQL, NoSQL un Redis datu bāzēm un programmēšanai dažādās valodās, piemēram, ASP.NET, PL / SQL, C #, Java, PHP, Javascript (Jquery, Angular).
Kriptovalūtas tirdzniecības konts
Paplašiniet savu biznesu, sākot pieņemt kriptokredītus. No savas puses mēs varam nodrošināt visu nepieciešamo lai jūs varētu veikt aprēķinus Bitcoin, Litecoin, Dogecoin un Dash.
Kriptovalūtas konvertētājs
Iegādājieties un pārdodiet populārākās kriptovalūtas un digitālās žetonus. Rīku tirgotājs. Tradicionālā apmaiņa: maki, analītika, grafika uc
ICO platforma kā uzņēmums
Mēs varam nodrošināt pilnu tehnisko apkalpošanu, kas nepieciešama veiksmīgai ICO uzsākšanai.
Kriptovalūtas NeoBank
Izmantojiet savu bankas licenci, lai sniegtu licencētus bankas pakalpojumus citiem klientiem. Alternatīva digitālajai bankai, kas ietver priekšapmaksas debetkarti (MasterCard vai VISA) ...
Kriptovalūtas konvertētājs ar maksājumu kartēm
Droša tiešsaistes platforma digitālo valūtu pirkšanai, pārdošanai, nodošanai un uzglabāšanai. Iegūstiet naudu, izņemiet un iegādājieties ar virtuālajām un plastikāta kartēm, vienkārši sūtiet naudu visā pasaulē.
Vienkāršs kriptovalūtas konvertētājs
Viegli izmantojams kriptovalūtas konvertētājs. Ērts veids, kā iegādāties un pārdot kripto valūtu, izmantojot bankas kontu vai kredītkarti.
Kriptovalūtas maks
“All-in-one” tiešsaistes Bitcoin seifs ar dažādām kriptovalūtam, piemēram: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, NEO un citiem. Tas ļauj ātri un viegli veikt tiešos darījumus un ļauj veikt tūlītēju apmaiņu ...
Vienlīdzīgi aizdevumi
Izmantojiet blockchain aktīvus, lai nodrošinātu naudas aizdevumus. Kripta valūta kā ķīlas nauda. P2P aizdevumu tirgus.