Noteikumi un nosacījumi

Core IT Group
SIA

Reģ. Nr. 40203023027
Lielirbes iela 1, Rīga, LV-1046
Swedbank AS
BIC/SWIFT kods: HABALV22
LV90HABA0551042564228
Šī konfidencialitātes politika nosaka, kā CORE IT GROUP SIA ("Core") vāc, izmanto, uzglabā un atklāj no lietotājiem saņemto informāciju vietnē http://core.lv ("Vietne"). Šī konfidencialitātes politika attiecas uz vietni, visām vietnes apakšdomēnām un visiem Core piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem.

Šajā lapā ir informācija par to, kādu informāciju mēs vai trešās personas var saņemt, izmantojot mūsu vietni. Mēs ceram, ka šī informācija palīdzēs jums pieņemt apzinātus lēmumus par informāciju, ko jūs mums sniedzat par sevi.

Šī konfidencialitātes politika attiecas tieši uz šo vietni un ar to iegūto informāciju. Tas neattiecas uz citām vietnēm un neattiecas uz trešo pušu tīmekļa vietnēm, kas var saturēt atsauces uz mūsu vietni un no kurām var izveidot saites uz vietni, kā arī saites no šīs vietnes uz citām interneta vietnēm.

Privātuma politikas izmaiņas

Core ir tiesības jebkurā laikā atjaunināt šo konfidencialitātes politiku. Šādā gadījumā mēs publicēsim paziņojumu mūsu vietnes galvenajā lapā un paziņosim jums pa e-pastu. Mēs aicinām lietotājus regulāri pārbaudīt šo lapu, lai uzzinātu par jebkādām izmaiņām, kā mēs aizsargājam savākto personisko informāciju. Izmantojot vietni, jūs piekrītat uzņemties atbildību par konfidencialitātes politikas un tā izmaiņu periodisku pārskatīšanu.

Jūsu piekrišana ar noteikumiem

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat šai politikai. Ja jūs nepiekrītat šai politikai, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietni. Jūsu turpmākā vietnes izmantošana pēc izmaiņu veikšanas šajā politikā tiks uzskatīta par jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.

Kā mēs izmantojam savākto informāciju

Core var savākt un izmantot personisko informāciju no lietotājiem šādos nolūkos:

  • Uzlabot klientu apkalpošanu. Jūsu sniegtā informācija palīdz mums efektīvāk reaģēt uz klientu pieprasījumiem;
  • Lai personalizētu lietotāja pieredzi. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai noteiktu, kuri no vietnes apmeklētājiem ir visvairāk ieinteresēti mūsu vietnē sniegtajiem pakalpojumiem un resursiem;
  • Lai uzlabotu mūsu vietni. Mēs varam izmantot jūsu sniegtās atsauksmes, lai uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus;
  • Lai apstrādātu maksājumus. Mēs varam izmantot informāciju par lietotājiem, pasūtot maksājumus, un tikai par to. Mēs šo informāciju neizpaužam trešām personām, izņemot gadījumus, kad tas nepieciešams pakalpojumu sniegšanai;
  • Lai nosūtītu lietotājiem informāciju, par kuru viņi ir piekrituši, par tēmām, kas, mūsuprāt, viņus interesē;
  • Lai nosūtītu periodiskus e-pastus, kas var ietvert uzņēmuma ziņas, atjauninājumus, informāciju par produktiem un pakalpojumiem; un tā tālāk. Ja lietotājs vēlas atteikties saņemt turpmākus e-pastus, mēs ietveram detalizētu instrukciju aprakstu par to, kā atteikties no katra e-pasta ziņojuma apakšdaļas, vai arī lietotājs var ar mums sazināties, izmantojot mūsu vietni.