Разработка сайтов

Vizītkartes mājas lapa

Vizītkarte – vislētākais vienas lapas mājas lapas veids. Ir piemērots, ja Jums nepieciešams paziņot par savu uzņēmumu, aprakstīt tikai vienu preci vai pakalpojumu. Vai arī kā pirmā mājas lapa, kurai būs nepieciešams minimāls laiks tās palaišanai. Nākotnē iespējama pāreja uz cita veida vietni.

Ļauj izvēlēties mājas lapas krāsu risinājumus no piedāvātajiem variantiem un noformēt galveni ar Jūsu fotogrāfijām (slīdrādes efekts).

Prezentācija tiešsaistē

Piemērota tiem, kam nepietiek ar 1 lapu, lai aprakstītu uzņēmuma darbību, taču nav nepieciešamas vairāk kā 10-lapas. Mājas lapā iespējams izvietot informāciju par uzņēmumu, pakalpojumiem vai produkciju, cenu lapu, kontaktinformāciju.
Ļauj izvēlēties mājas lapas krāsu risinājumus no piedāvātajiem variantiem un noformēt galveni ar Jūsu fotogrāfijām (slīdrādes efekts).

Reklāmas mērķlapa

Reklāmas mērķlapa (piezemēšanās lapa jeb landing page) – tā ir iespēja parādīt apmeklētājam unikālo pirkuma piedāvājumu (UPP), aprakstīt uzņēmumu, izvietot sertifikātus, diplomus, apbalvojumus, balvas, klientu atsauksmes, kontaktinformāciju, un viegli veikt pasūtījumu tikai ar vienas (!) lapas palīdzību.

Piezemēšanās lapu izstrādā kā uzņēmuma pamata vai papildus mājas lapu. Reklāmas mērķlapas lieliski piemērotas reklāmas kampaņu īstenošanai konkrētai precei vai pakalpojumam ar unikālu (zemu) cenu un mērķauditorijas piesaistei no kontekstreklāmas (Яндекс.Директ, Google AdWords), sociālo tīkliem vai e-pasta izsūtnēm.

Pateicoties marketologu izstrādātajai struktūrai un „trigeru” izmantošanai, kas ietekmē cilvēka pamatinstinktus, šāda piezemēšanās lapa mudina apmeklētāju veikt mērķa darbību (pasūtījuma noformēšana vai zvans „šeit un tagad”). Ļauj paaugstināt apmeklētāju un pircēju konversiju, salīdzinot ar „klasiskās” mājas lapas pielietošanu.

Biznesa mājas lapa

Lapa Bizness – optimālā iespēju un cenas kombinācija. Cenā ietilpst pilns lapas palaišanai nepieciešamo darbu komplekss: dizaina izstrāde, vietnes domēns, izvietošana Internetā un apkalpošana, mājas lapas pārvaldīšanas iespēja.

Mājas lapa ar individuālu dizainu ļaus Jums izcelties uz konkurentu fona un piesaistīt lielāku klientu skaitu. Dizains tiek izstrādāts, pamatojoties ar Jūsu aizpildīto instrukciju, kurā tiek ņemtas vērā Jūsu vēlmes un noformējums.

Интернет магазин

Интернет-магазин, включает в себя модули для ведения электронной торговли (каталог товаров, импорт и экспорт товаров, оплата и доставка товаров, поиск и фильтр по параметрам, гибкий механизм скидок, регистрация пользователей).

Отличное решение для тех, кто хочет сделать яркий, запоминающийся дизайн магазина и выделиться на фоне конкурентов.

Эксклюзивный сайт

Если Вашему сайту требуются функции, отсутствующие в нашем обычном Информационном сайте, либо Вы хотите получить несколько дизайн-концепций, на помощь придёт отдел разработки эксклюзивных проектов.


Adaptīvais mājas lapas dizains, kas dinamiski pielāgojas gan datoru ekrāniem, gan viedtālruņiem ar Android un iOS